FAQ

  1. Jak wygląda współpraca indywidualna?

Na początku wypełniasz szczegółowy formularz, dzięki któremu będę wiedziała m.in nad czym chcesz pracować, czy przebyłeś jakieś kontuzje, jakie treningi lubisz wykonywać, jak często i długo chcesz ćwiczyć. Wspólnie ustalamy cele. Trening trwa godzinę i odbywa się na Gocławiu (Warszawa). Istnieje możliwość odbywania zajęć online. Ty decydujesz o tym jak często chcesz się spotykać.

2. Czy możliwa jest współpraca 2:1 ?

Tak, na treningi indywidualne mogą przychodzić max. 2 osoby. Wówczas koszt treningu to 100 zł/os.

3. Czym różni się online coaching od planu treningowego?

Plan treningowy jest ułożony na podstawie wypełnionego przez Ciebie formularza. Otrzymujesz go w formie PDF z linkami do filmów, w których omówiona jest technika wykonywania ćwiczeń. Dalej trenujesz sam. Zalecany czas pracy na jednym planie to 6-8 tygodni.

Online coaching to miesięczne prowadzenie, praca indywidualna pod nadzorem. Również otrzymujesz plan treningowy z linkami do filmów ale masz możliwość konsultacji ze mną w dowolnym momencie. Na początku współpracy spotykamy się na krótkie spotkanie stacjonarnie lub online, na którym omawiamy Twoje cele i robimy testy. Treningi robisz samodzielnie ale możesz wysyłać mi nagranie treningu lub konkretnych ćwiczeń żebym sprawdziła poprawność ich wykonywania. Najczęściej po kilku tygodniach wprowadzamy do planu modyfikacje, zwiększamy ilość powtórzeń, wymieniamy ćwiczenia jeśli jest to konieczne – tak żeby trening był progresywny.

4. Jak wyglądają zajęcia online ze stretchingu?

Zajęcia odbywają się we wtorki i środy o 18:00 i trwają godzinę. Każde zajęcia poświęcamy wybranej partii ciała. Idziemy w kolejności: szpagaty podłużne, szpagaty poprzeczne, plecy. Oznacza to, że jeśli we wtorek rozciągamy się do szpagatów podłużnych, to w środę do poprzecznych, w następny wtorek robimy plecy, następną środę szpagaty podłużne itd.

Zajęcia odbywają się przez platformę zoom, pracujemy na zasadzie wideokonferencji tak żebym mogła sprawdzać poprawność wykonywanych ćwiczeń.

5. Czy muszę mieć jakiś sprzęt?

Podczas grupowych zajęć online zazwyczaj używamy kostek do jogi i gumy/paska. Bez problemu można zastąpić je książkami i paskiem do spodni lub szalem. Przydają się także poduszki/ koc, kanapa/krzesło oraz ściana 🙂

6. Czy mogę przyjść na grupowe zajęcia online jeśli nigdy wcześniej się nie rozciągałam?

Tak, ponieważ widzę Was i koryguję w trakcie. Zdarzają się przypadki, że po zajęciach odzywam się do takiej początkującej osoby i mówię, że wg mnie nie jest to dla niego odpowiednia forma zajęć. Zdarza się tak u osób, które nie mają na tyle świadomości ciała żeby poprawnie wykonać ćwiczenie nawet po korekcie. Jestem w stanie to wyłapać i reaguję w takich przypadkach.

7. Czy otrzymam nagranie z zajęć jesli nie mogę być na nich obecny?

Tak, wysyłam nagranie dostępne przez tydzień – do następnych zajęć.