WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA

Zajęcia indywidualne 

Regularne spotkania stacjonarne na terenie Warszawy lub online. Latem istnieje możliwość treningu na świeżym powietrzu. Kontakt na żywo z trenerem zapewni wysoką jakość zajęć oraz zmotywuje i ułatwi systematyczną pracę.

Plan treningowy 

Opracowanie spersonalizowanego planu treningowego pod konkretną osobę na podstawie szczegółowego formularza i określonych celów. Zaleca się trenowanie jednym planem ok 6-8 tygodni.

Online coaching

To prowadzenie i nadzór w procesie realizacji Twoich celów treningowych.  Doskonała propozycja dla osób spoza Warszawy lub takich, które nie mają problemu z samodzielnymi treningami. Obejmuje zajęcia indywidualne, zajęcia grupowe online, ułożenie planu treningowego + modyfikacji, pracę własną pod nadzorem, dokumentację postępów, wsparcie w procesie. 

  • wypełniasz szczegółową ankietę
  • ustalamy Twoje cele
  • otrzymujesz ode mnie opracowany dla siebie plan treningowy
  • pierwsze spotkanie odbywa się online lub na sali żeby nauczyć Cię poprawnego wykonywania ćwiczeń i uczulić na błędy
  • kolejne treningi wykonujesz sam ale masz możliwość konsultacji w dowolnym momencie
  • robimy 2 dokumentacje w postaci zdjęć: na samym początku przed rozpoczęciem pracy i po miesiącu 
  • po określonym czasie ( to określamy w planie treningowym) spotykamy się online lub stacjonarnie żeby zmodyfikować ćwiczenia, dodać progresje, zwiększyć liczbę powtórzeń itp. 

ZAJĘCIA GRUPOWE

Stretching

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 18:00- 19:00 w Bielańskim Ośrodku Kultury. Każde zajęcia są poświęcone wybranym partiom ciała, pracujemy w kolejności: szpagaty podłużne, szpagaty poprzeczne, plecy. Poza ćwiczeniami rozluźniającymi, są także elementy jogi, wzmacnianie i stabilizacja. Zajęcia są odpowiednie dla zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych- każdy dostaje wariant dla siebie.

Zapisy tylko przez stronę Bielańskiego Ośrodka Kultury.

Produkty

Follow by Email
Instagram